Profil Firmy

HRONSTAV 03 s.r.o. je obchodná spoločnosť s komplexnou ponukou pre všetkých, ktorý stavajú, rekonštruujú alebo si skrášľujú svoj domov. Stavebniny sú otvorené od roku 2005 a ponúkajú široký sortiment stavebných materiálov od základov až po strechu. Individuálny prístup pri riešení vašich projektov, odborné poradenstvo vychádzajúce s dlhoročných skúseností a služby spojené s dodávkou materiálu.

Pri dodávke materiálu sa snažíme o čo najkratší  čas vybavenia vašej objednávky, s dovozom a vykládkou u Vás, tak, aby ste boli čo najviac spokojný s kvalitou, s cenou a dodávkou ponúkaného materiálu.

Spolupracujeme s veľkým množstvom slovenských a zahraničných renomovaných výrobcov stavebných materiálov, ktorých novinky sa snažíme uvádzať čo najskôr na trh nášho regiónu. Zameriavame sa na novodobé materiály pre nízkoenergetické a pasívne stavby, ktoré sú dnes preferované z hľadiska kvality a úsporu energií.

Sme dodávateľom tovaru významným firmám a zákazníkom s regiónu, ktorý vytvárajú životný priestor pre vás, ako aj nás všetkých, čím sa spolupodieľame na daných stavebných dielach.                                                                                                                          

S nami sa stavia ľahšie
— Ing. Miroslav Kunštár - riaditeľ